İnternetten Alışveriş Yaparken Kazanın!

Ek İş Pazarı Evde Ek İş İmkanları

İnternetten alışveriş yaparken para kazanmak mümkün mü? Artık internetten yaptığınız harcamaların bir kısmını geri alabilirsiniz. Artıway sistemi ile anlaşmalı yüzlerce alışveriş sitesinden yapacağınız harcamalarda geri ödeme alabiliyorsunuz.

Artıway sistemi Türkiye’de uzun süredir aktifliğini sürdürse de halen bir çok internet kullanıcısı farkında değil. Biz de bu sistemi bizzat deneyerek gerçekten internetten zaten yapmakta olduğumuz alışverişler için kullanmaya başladık. Sonuç olarak banka hesabımıza da harcamamızın bir kısmı yattı. Kısacası tamamen güvenilir bu sistemi artık duyurmaya hazırız.

Artıway Nedir?

İnternette alışverişin yaygınlaşması hatta yurtdışı sitelerinden yapılan alışverişlerin yurtiçi kargolama sürelerine eş değer olmasıyla artık alışveriş ulusal boyutlara ulaşmış duruma geldi. Şimdi bahsedeceğimiz şey ise alışveriş yaparken kazanç sağlayabileceğiniz bir sistem alışveriş siteleriyle anlaşmalı olan artıway şirketi bünyesinde anlaşmalı olduğu sitelerden yapılan alışverişlerde % yüzde üzerinden geri iade ücretler vermektedir. Bu sayede alışveriş yaptığınızda ödediğiniz ücretin belli bir kısmı size geri iade edilir. İlk üyelikte 10 bonus veren artıway şirketi sonrasında ise anlaşmalı olduğu sitelerden yapılan alışverişler sonrasında bonusları kullanıcıların hesaplarına yüklemektedir. Ödemenin çekilebilmesi için kazanılan bonusların 30 TL’ye ulaşması koşulunu sunan artıway belirlenen tutara ulaşıldığında değerlendirmesi sürecinin dolmasıyla kullanıcısına kazanılan bonusları kartına yükleme butonunu aktif etmektedir.

500’den fazla yurt içi ve yurtdışı sitesinde kullanılabilen artıway ile harcama yaparken para kazanmanın tadına varabilirsiniz.

Gerçekten Ödeme Yapıyor mu?

Bu sorunun cevabını öğrenmek için bizzat sistemi denedik. Zaten ücretsiz üyelik olduğu için de hiçbir risk bulunmamakta. Sonuç olarak hem arkadaşlarını davet ettiğimiz için ekstra bonuslar kazandık, hem de internetten yapmış olduğumuz alışverişlerde öncelikle bu siteye girerek bu sitenin referansı ile gittiğimiz için ekstra bonuslar kazanmaya devam ettik. Sonuç olarak ödeme eşiğine ulaştığımızda net bir şekilde banka hesabımıza bonuslarımız yattı.

İnternette zaten hepimiz sürekli alışveriş yapıyoruz. Neden harcamalarımızın bir kısmını da olsa geri almayalımki? Herhangi bir alışveriş yaparken bile pazarlık yaparız, onlarca web sitesini gezeriz ki en uygun olanı bulmak için. Hepsiburada gibi e-pazar yerlerinde bile aynı ürünün en uygun olanını araştırırız. Kısacası böyle bir dönemde hepimiz en uygununu almaya çalışırken bu sistem gerçekten kaçırılmaz bir fırsat.

Siz de artıway sistemine bizim referansımızla ücretsiz üye olursanız 10TL başlangıç bonusunuz hesabınızda!

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLA!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir