Modellife Bayanlara Ek Gelir İmkanı

      Yorum yok Modellife Bayanlara Ek Gelir İmkanı
Ek İş Pazarı Evde Ek İş İmkanları

 modellife İnternetten ek iş imkanları zamanla artıyor . Bununla birlikte insanların internete yönelmeleri de hızlandı . İnternet iş imkanlarından en çok kazandıranı ve rizikosuz olanı şüphesiz network marketing sistemdir . Sıfır anapara ile bir mağaza sahibi olabilirsiniz!

Tekstil pazarında mühim olan kalite ve fiyattır . İş bu şekilde olunca şirket seçimi kocaman önem talep etmektedir . Türkiye’de teksil pazarında nam salmış bir network pazarlama organizasyonu var . Modellife! Modellife’a fert olduğunuzda artık stok yapmanıza gerek kalmadan , mağaza açmanıza , anapara bağlamanıza gerek kalmadan internet merkezli bir mağazanız oluyor . Dahası etrafınızdaki kişileri bu işe dahil olmak üzere ederek mağazalar zinciri oluşturabilir , kazancınızı katlayabilirsiniz .

HEMEN ÜCRETSİZ FERT OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN!

Modellife Ne Türlü Bir İş?

?Kazanç sistemimiz ürün satışından ve prim gelirlerinden oluşur .

1 . Ürün satışından ele geçirilen tam olarak gelir Aldığınız ürünlerden %30 – 40 tam olarak satış karı elde edersiniz misal alış ücretleri ile 100 TL’lık ürün aldığınızda katalog ücretleri ile 140TL ‘ye satarsınız kazancınız 40TL olabilir ( öbür bir değişle katolog ‘tan aldığınız 140TL tutardaki sipariş ürünlerini bizden 100TL ye alır 40TL kazanırsınız ) 500TL ürün aldığınızda katalog ‘tan 700TL’ye satarsınız kazancınız 200TL olur

 bizekatilin08 2 . Aşağı ekiplerden kazanılan prim geliri Alt üyelerin yapmış oldukları satışlardan kazandığınız primler düzeylere yönelik değişmektedir . 1 . Seviye : Sizin yapmış olduğunuz aşağı üyelerin satışlarından %5 kazanırsınız . 2 . Seviye : Aşağı Üyelerinizin yaptığı aşağı üyelerin satışlarından %4 kazanırsınız . 3 . Seviye : Aşağı Üyelerinizin yaptığı aşağı üyelerin yaptığı aşağı üyelerden %3 kazanırsınız . 4 . Seviye : Üçüncü seviye aşağı üyelerinizin yaptığı aşağı üyelerin satışlarından %2 kazanırsınız . 5 . Seviye : Dördüncü seviye aşağı üyelerinizin yaptığı üyelerin satışlarından %1 kazanırsınız .

TOPLAM KADEME CİRO ÖRNEĞİ 1 . Seviye Aşağı mensuplarının Satışı 3000TL . Bu seviyedeki kazancı %5 nispeten 150 TL . 2 . Seviye Aşağı mensuplarının Satışı 4000TL . Bu seviyedeki kazancı %4 nispeten 160 TL . 3 . Seviye Aşağı mensuplarının Satışı 5000TL . Bu seviyedeki kazancı %3 nispeten 150 TL . 4 . Seviye Aşağı mensuplarının Satışı 6000TL . Bu seviyedeki kazancı %2 nispeten 120 TL . 5 . Seviye Aşağı mensuplarının Satışı 7000TL . Bu seviyedeki kazancı %1 nispeten 70 TL . ( Fert bulmak , ekip kurmak zorunlu değildir . Bu sistem daha çok kazanmanız amaçlı tavsiye edilir . )

3 . Özel kampanya geliri Sistemimizde yapılmış olan özel kampanyalardaki ürünlerden alarak kazancınızı arttırabilirsiniz .

4 . Ferdi sipariş limiti hediyeleri Sistemimizde belirlenmiş sipariş limitlerine verilen bedava hediyelerden yararlanabilirsiniz .

5 . Ferdi hedef cüro hediyeleri Sistemimizde belirlenmiş aylık ciro hedeflerini yakaladığınızda verilecek bedava hediyelerden yararlanabilirsiniz .

6 . Grup hedef cüro hediyeleri Sistemimizde belirlenmiş gruplara hedef ciroyu yakalayan grup liderlerine özel ödüller verilmektedir .

7 . Kariyer Bonusları Sistemimizde Belirlenmiş Kariyerlere Extra Bonus Kazanımlar Verilmektedir .

Kazancınız aktif olmanıza bağlı olarak artar . . Kazanmak amaçlı başlamak gerekir başlamak amaçlı IVEDÎ EDİN !!! Denemekle hiçbirşey kaybetmezsiniz tek yapmanız gerekli olan katalog alarak kendize bir şans vermeniz .

uye-ol

Kaynak: http://www.networkmarketinguzmani.com/modellife-network-marketing-sistemi/
EVDE EK İŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir