Home » Ek İş Haberleri » Çinden Ürün Getirtip Satma

Çinden Ürün Getirtip Satma

Çinden Ürün Getirtip Satma
Rate this post

Çin’den Ürün Getirip Satarken

Çin ekonomisinin dünya genelinde büyük bir atılım yapması ile birlikte dünya genelindeki birçok girişimcinin gözü Çin’e dönmeye başladı. Her konuda ve her ürün anlayışında büyük bir üretim ağı geliştirerek tüm dünyaya ihraç eden Çin, üretim konusunda birçok kişinin ekmek kapısı haline geldi.

Birçok girişimci Çin’den aldıkları ucuz ürünleri kendi ülkelerine götürerek satışa sunması ile birlikte büyük bir gelir kapısı oluşturmaya başladı. Bu ürünler içerisinde cep telefonlarından, cep telefonu aksesuarlarına, elektronik eşyalardan akla gelebilecek her ürün konusunda ürünler akla geliyor. Çin’den ürün getirip satarken bu işlemin avantajlarını ve dezavantajlarını iyi irdelemek gerekiyor.

Çin’den Ürün Getirip Satmanın Avantajları Nelerdir? 

Çin’den ürün getirip satarken büyük avantajlar elde edilir. Öncelikle Çin’den alınan ürünler düşük maliyet ile alınıyor. Bu nedenle ürünlerin satışı yapılırken de kar marjı oldukça yüksek oluyor. Aynı zamanda Çin’den ne getireyim derdi de yok. Çünkü Çin’den getirilebilecek çok sayıda ürün çeşitliliği söz konusudur. Bu nedenle Çin’den getirilerek satılan ürünlerden % 100′ e yakın kar elde ediliyor.

Özellikle Çin üretimi saatler birçok yerde kapış kapış satılıyor. Çok ucuz maliyetle alınan bu saatlerde % 100 karla satışa çıkarılabiliyor. Çin’den ürün getirme sürecinde öncelikle ürün tespiti yapmak gerekiyor. Sonrasında Çin’deki firmadan numune ürün alarak ürünün nitelikleri test edilebiliyor. Ürün konusunda bir cazibe söz konusu olduğunda ürünün toptan alımı yapılarak kişiler ülkelerinde bu ürünleri satışa çıkararak kazanç elde edebiliyorlar.

Bir önceki yazımız olan A�iftlik Oyunu A�le Para Kazanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

, , , , ,
Ek İş Pazarı - Evde Ek İş - Evlere Ek İş - EK İŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

AntiSpam|Robot Kontrolü: