Home » Ek İş Haberleri » Ersağ Temizlik Ürünleri Para Kazandırıyor

Ersağ Temizlik Ürünleri Para Kazandırıyor

Ersağ Temizlik Ürünleri Para Kazandırıyor
Rate this post

Ek İş Pazarı‘ndan yeni bir iş fikri, temizlik ürünleri ile para kazanma. Ersağ firması evde çalışarak para kazanmak isteyenlere katalog yardımı ile satış yaparak para kazanmak ve ücretsiz üye yaparak prim kazanma fırsatı sunuyor.

Bir çok kişinin ek iş aramasının temel sebebi giderlerin sürekli artması ancak gelir düzeyinin aynı kalması. Ersağ’da bu gelir gider dengesizliğinizi yok etmek ve sürekli bir kazanç döngüsü ile artan gelir modeline göre çalışmanız mümkün. Ek iş arıyorum diyen genel kitle çoğunlukla evde yapılacak iş arıyorum dese de bir çok ek iş modelinde zaman özgürlüğü bulunmuyor. Ersağ ek iş modelinde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar çalışma özgürlüğüne de sahipsiniz. Bu iş modeline göre özgür çalışma koşullarında yaş, cinsiyet, eğitim durumu gibi ek özellikler aranmıyor. Kısacası herkesin yapabileceği bu iş modelinden herkes para kazanabilir. Zaten binlerce kayıtlı üyesi de bunun en net kanıtlarından biridir.

Ersağ Nasıl Bir İş?

Ersağ ile katalogtan ersağ temizlik ürünlerinin satışını gerçekleştirerek anında para kazanmanız mümkün. Yani ersağ katalog ile size bir mağaza sağlamış oluyor. Mağazanızdaki ürünleri çevrenize sattığınız anda ise belirli bir kâr marjı ile kazanç elde etmiş oluyorsunuz. Bununla da sınırlı değil. Ersağ’da çevrenizdeki arkadaşlarınızı bu işe dahil ettiğinizde onların satışlarından da prim kazanıyorsunuz. Primleriniz her ay banka hesabınıza yatıyor. Ekibiniz büyüdükçe de elbette kazançlarınız giderek artıyor.

Hangi ürünler satılıyor?

Özetlemek gerekirse günlük hayatta herkesin mecburi olarak satın alıp kullandığı temizlik ürünleri ana ürün grubunu oluşturuyor. Bu da satışının çok daha kolay olmasını sağlıyor. Tamamen yerli sermaye ile kurulan Ersağ ile bu girişiminiz aynı zamanda ülke ekonomisine de katkı sağlamış oluyor.

Siz de ersağ ile kazanmaya başlamak istiyorsanız hemen ücretsiz üyelik formunu doldurun.

BURAYI TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMUNA ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Konut Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde ek iAY pazarA�, en uygun konut kredisi veren bankalar ve konut kredi faizleri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , , ,
Ek İş Pazarı - Evde Ek İş - Evlere Ek İş - EK İŞ

Comments

  1. Aysegul dedi ki:

    Arkadaslar şehir fark etmeksizin türkiye olması yeterli Ev hanımları aile bütçesine ufak ta olsa katkı sağlamak isteyen bayanlar cep harçlığını çıkarmak isteyen tüm ihtiyaç sahipleri günde yarim saatinizi ayırarak para kazanmak isteyen herkes bana watsapptan msj atsın Not: dolandırıcı filan değilim bende feyste bos bos gezerken bi umut ne kaybederim ki deyip tıkladı8ğım bi sayfa sayesinde Su an aylık 3500 tl kazanıyorum bencil değilim Allah bana verdi bende benim gibi ihtiyaç sahibi insanlara yol göstermek için cabaliyorum daha detaylı konuşmak için ; sadece WATSAPPTAN mij atabirsiniz cekinmeyin lutfen unutmayin herşey bi adım atmakla başlar onuda sadece cesur insanlar yapabilir 0 5465580308

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

AntiSpam|Robot Kontrolü: