Home » Ek İş Haberleri » Evde Katalog İşi

Evde Katalog İşi

Evde iş imkanı arayanların en sık başvurduğu ek iş imkanlarından biri de evde katalog işidir. Evde bilgisayarınız başından da yürütebileceğiniz bu işin asıl kaynağı elbette katalogla satıştır. Yani evinize gönderilen katalogdaki ürünlerin satışını çevrenize yaptığınız anda belirli bir kazanç elde edersiniz. Bunu bir çok kişi mağazanız olmadan mağaza sahibi gibi anında kazanç sistemine benzetir. Elbette bu işin ikinci bir aşaması da var ki, uygulayanlar bu işten gerçekten güzel kazançlar sağlıyor diyebiliriz.

Evde katalog işinin ikinci aşaması ekip kurmadır. Yani bu iş size ekip kurma şansı da verecek. Ekibinizi ister çevrenizdeki insanlardan isterseniz de internetten kurmanız münkün. Bugün bir çok kişi facebook paylaşımı yaparak bir çok üye buluyor ve ekiplerini ciddi ölçüde büyütebiliyorlar. Piaff Networking gibi sektörde adını duyurmuş güçlü firmalarda referans link sistemi de bulunmakta. Referans link sistemi, facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde referans linkinizi paylaşarak hızlı bir şekilde üye bulabilmenize, bir başka deyişle ekip kurmanıza yarayan yeni bir sistemdir.

Piaff Networking diye söze başladık, örneğimizi de bu yönde verelim… Katalogla satışta güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadır Piaff. Öncelikli kazanç planı olan katalogla satış yani doğduran satış kar marjı bir çok firmaya göre oldukça yüksektir. Sıcak satış karmarjı olarak %30-%40 kimi zaman %50 civarı kazanç sağlarsınız. Yılların tecrübesiyle sektördeki kalitesi ile tanınan Anıl’ın bir alt firması olan Piaff Networking, üretici firma olduğu için bu kadar yüksek kar marjı bırakabilmekte. Anıl moda ürünlerini güvenle satışını gerçekleştirebileceğiniz bir firmadır diyebiliriz…

Piaff Networking’in ikinci kazanç planı olan ekip prim kazancında 5 kademeye kadar olan üyelerinizden kazanç sağlamanız mümkün. 1. kademe, sizin direkt kaydettiğiniz üyelerdir.2. kademe üyelerinizin kaydettiği üyeler ve 3. kademe de onların üyeleri… Bu şekilde 5 kademeye kadar aşağıdaki oranlarda kazanç sağlayacaksınız.

 1. kademe üyelerinizin siparişlerinin %5
 2. kademe üyelerinizin siparişlerinin %4
 3. kademe üyelerinizin siparişlerinin %3
 4. kademe üyelerinizin siparişlerinin %2
 5. kademe üyelerinizin siparişlerinin %1

oranlarında prim kazanırsınız.

Bununla da sınırlı değil. Piaff Networkingde kariyer yapma şansınızda bulunmaktadır. Piaff Networking kariyer basamakları sisteminde her kariyer atladıkça kazançlarınız da artacak ve kariyerinize özel bonus primler kazanacaksınız. Üstelik kariyer dereceniz arttığında piaff networkingden şirket arabası, telefon desteği, seyahat ve tatil ödülleri gibi bir çok ekstra ödüle de ulaşabileceksiniz.

Siz de piaff networking’e katılarak hemen kazanmaya başlamak istiyorsanız www.piaffnetworking.com sitesinden ücretsiz üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Anıl İç giyim Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı Sunuyor başlıklı makalemizde anıl içgiyim, anıl networking ve anıl piaff hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

5 thoughts on “Evde Katalog İşi

 1. Aysegul dedi ki:

  Arkadslar şehir fark etmeksizin türkiye olması yeterli Ev hanımları aile bütçesine ufak ta olsa katkı sağlamak isteyen bayanlar cep harçlığını çıkarmak isteyen tüm ihtiyaç sahipleri günde yarim saatinizi ayırarak para kazanmak isteyen herkes bana watsapptan msj atsın Not: dolandırıcı filan değilim bende feyste bos bos gezerken bi umut ne kaybederim ki deyip tıkladı8ğım bi sayfa sayesinde Su an aylık 3500 tl kazanıyorum bencil değilim Allah bana verdi bende benim gibi ihtiyaç sahibi insanlara yol göstermek için cabaliyorum daha detaylı konuşmak için ; sadece WATSAPPTAN mij atabirsiniz cekinmeyin lutfen unutmayin herşey bi adım atmakla başlar onuda sadece cesur insanlar yapabilir 0 5465580308

 2. cahit dedi ki:

  Yazarak kazanmak istermisiniz? O zaman makale yazarlığı tam size göre
  Başvuru için
  muco91krnz@gmail.com

 3. Cahit dedi ki:

  Merhaba, ek iş arayanlar için makale yazarlıği için yapabilecek kişilere ihtiyaçımız var. Makale yazarlığı zannedildiği kadar zor değil. Nasıl yazmanız gerektiğini size öğreteceğiz. Biz müşteriyi buluyoruz size işi öğretiyoruz ve ne kadar yazarsanız o kadar kazanıyorsunuz.
  Sagılarımla
  Başvuru için
  muco91krnz@gmail.com

  1. Elif dedi ki:

   Nasıl bir iş bu acaba kazancı nedir?

 4. NERMİN KAYA dedi ki:

  Silva’nın Hayatı Kolaylaştıran Çözümler Dünyasına Sizi de Davet Ediyoruz.
  Üyelik ücretsiz,
  Üyelik aidatı yok,
  Sipariş verme zorunluluğu yok,
  Üyelik iptali yok,
  Yerli Sermaye, Yüksek Kazanç Oranları, Doğal Ürünler…
  444 1 761 i hemen arayın ücretsiz kataloğumuz adresinize gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

AntiSpam|Robot Kontrolü:

Yandex.Metrica