Home » Ek İş Haberleri » Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma

Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma

Evde özel ders vererek para kazanmak

Eğer eğitimli bir ev hanımı iseniz evde özel ders vererek ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Evde özel derslerle birlikte artık gelişen internet teknolojisi ile evinizden bu dersleri online olarak da verebilirsiniz.

Uzman olduğunuz bir konu varsa, bir öğretmenseniz veya belli bir alanda eğitim görmüş veya çalışmışsanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bu işi yapmak için elbette ilanlara göz atabilirsiniz. Ama işe yakınlarınızdaki çocuklardan başlamanızda fayda var. Birkaç komşunuza veya tanıdığınıza uzmanı olduğunuz branş konusunda bilgi verebilirsiniz. Çocukları olan bu tanıdıklarınız ihtiyaç duyarlarsa ilk sizin kapınızı çalacaktır. Özel ders verme konusunda en çok işe yarayan branş İngilizcedir. İngilizceniz iyiyse tanıdıklarınızın İngilizce konusunda zorluk yaşayan çocuklarının sizden ders almasını isteyebilir.

Evde Online Ders vermek

Sadece yüz yüze değil aynı zamanda özel dersleri online olarak da verebilirsiniz. Bugün ABD’de ve birçok Avrupa ülkesinde bu yolla ciddi gelirler elde eden kişiler mevcut. Türkiye’de bu iş henüz çok yaygın olmamış olsa da siz bir girişimde bulunabilir ve bu konuyla ilgili ilanlar verebilir, sosyal medyadan tanıtımlar yapabilirsiniz.

Özel ders vermek için mutlaka matematik, İngilizce, coğrafya, tarih gibi okul branşlarında uzman olmanız gerekmez. Eğer yoga biliyorsanız ev hanımlarına yoga dersi verebilirsiniz. Bahçıvanlık mum veya sabun yapımı, resim, ebru evde takı yapımı gibi konularla ilgili olarak da özel dersler verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Etiketleme işi nasıl yapılır başlıklı makalemizde ek iş, etiket işi ve etiketleme işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

4 thoughts on “Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma

 1. Cahit dedi ki:

  Merhaba, ek iş arayanlar için makale yazarlıği için yapabilecek kişilere ihtiyaçımız var. Makale yazarlığı zannedildiği kadar zor değil. Nasıl yazmanız gerektiğini size öğreteceğiz. Biz müşteriyi buluyoruz size işi öğretiyoruz ve ne kadar yazarsanız o kadar kazanıyorsunuz.
  Sagılarımla
  Başvuru için
  muco91krnz@gmail.com

  1. özge dedi ki:

   MRB MAKALE İŞİ NASIL YAPILIYOR ?

 2. Nilay dedi ki:

  Acil ek işe ihtiyacım var ilanlardan herhangi biri olabilir, hepsini yapabilirim

 3. selvi ışık dedi ki:

  düzenli hızlı iş ahlakına sahibim acil dönüş yapın lütfen paketleme işi hepsi olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

AntiSpam|Robot Kontrolü:

Yandex.Metrica