Home » Ek İş Haberleri » Evde Yapabileceğiniz İşler

Evde Yapabileceğiniz İşler

Evde Yapabileceğiniz İşler

Evde ne iş yapabilirim sorusuna gelince; evlerinizde internet makaleciliği, el işleri, anketörlük, özel ders verme, firmaların belli kademeleri için çalışma gibi işler yapabilirsiniz. Ben yapamam, hayatımda hiç çalışmadım gibi engellerle kendi yolunuzu kapatmamalısınız. Şimdiye kadar çalışamamanız için önünüze muhtemelen pek çok engel çıkmıştır zaten. Bundan sonra bahanelerin ardına sığınıp kendinizi çaresizliğe hapsetmemelisiniz.

Ev hanımları genelde el işleri, pastanecilik işleri yapmak isterler. Fakat çocuğu olduğu için evlerinde bu tarz malzemesi bol olan işlere vakit bulamayanlara da pek çok seçenek mevcuttur. Bir bilgisayarınız ve internetiniz olduğu takdirde bu işlerden birine sahip olabilirsiniz.

Sabit bir işte çalışıyor ve maşınızı ay sonuna yetiştiremiyorsanız işinizden arta kalan zamanlarınızda evinizde, ek gelir getiren işler yapabilirsiniz. Üstelik bu iş hobilerinizi yapabileceğiniz bir iş de olabilir. İşinizin sıkıcılığının ardından evinize gelip sevdiğiniz işi yapmak üzerinizdeki kötü enerjinin dağılmasını da sağlar.

Unutmayın ki çalışmak isteyenlere her zaman bir iş kapısı vardır. Siz de evde iş yapmak istiyorum diyorsanız, küçük bir araştırma yapıp bu işlere başvuru yapmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Evde İş Kurma Fırsatı başlıklı makalemizde e ticaret sitesi açma, ek gelir fikirleri ve ek gelir imkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

One thought on “Evde Yapabileceğiniz İşler

  1. sema dedi ki:

    karanük beşbin evlerde oturuyorum. evde ek iş arıyorum. her türlü iş yapabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

AntiSpam|Robot Kontrolü:

Yandex.Metrica