Home » Ek İş Haberleri » Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale Yazarak Para Kazanmak
Rate this post

Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan ilk şey, makale yazarlığı ile ilgili ve makale yazarak nasıl para kazanacağınızı öğrenebileceğiniz bir kaynak olacaktır. Makale yazarlığı işi, evde para kazanabileceğiniz, dahası internetten ek iş olarak yapabileceğiniz bir ek gelir fırsatıdır. Bu makalemizde evde makale yazarak nasıl para kazanacağınızı öğreneceksiniz.

Makale yazarlığı işi, evinizde bilgisayar başında çalışarak para kazanabileceğiniz ek iş imkanlarından biridir. Bugün bir çok blog ve web sitesi kendi kategorisinde özgün makalelere ihtiyaç duyar. Bunun için de çoğunlukla makale yazarları ararlar. Bu iş için makale yazarlığı firmalarından ya da bionluk gibi freelancer web sitelerinden yazarlara ortalama her 100 kelimesi 1TL olacak şekilde makale yazdırırlar. Ancak burada bahsedeceğimiz makale yazarlığı tam olarak bu değil!

Farklı bir bakış açısıyla bakalım. Blog sahipleri ve web sitesi sahipleri neden bu ücreti vermeyi gözden çıkarıyor dersiniz? Ki biz de zaman zaman web sitemize bu şekilde makaleler satın aldığımız bile oluyor. Sırrı açıklıyoruz…

Makale yazarlarına 1 defaya mahsus verilip satın alınan makaleler, blog sahipleri ve web sitesi sahiplerine sürekli olarak para kazandırır. Daha net olması için iki makale yazarlığını birbiri ile karşılaştıralım… Bir makale yazdınız diyelim. 200 kelimelik makalenizden 2TL kazandınız. Artık o makale ile ilgili herhangi bir geliriniz bulunmamakta. Ancak o makaleniz satın alan web sitesi yöneticisi ya da blog sahibi; blogunda çok kolay bir şekilde reklam yayını yapıyor ve makalenize gelen her ziyaretçi o reklamları görüyor. Bugün, yarın, bir sonraki hafta, bir sonraki ay ve hatta yıllar sonra bile o makaleniz kazandırmaya devam ediyor… Bu yatrıma değmez miydi? İşte web sitesi sahipleri bu yüzden makale satın almaktan çekinmezler. Peki siz neden kendi makalelerinizden sürekli olarak kazanmak varken 1 kerelik ödeme almaya tercih edesinizki?

Elbette burada göze çarpan ilk konu reklam nasıl alacağım, web sitesi ya da blog kurmayı bilmiyorum gibi sorunlar… Ancak güzel bir rehberiniz olsa ki makalenin başında da bahsetmiştik bu durumdan; siz de nasıl kazanacağınızı gayet yalın bir dille öğrenseniz, web sitenize nasıl çok kolay bir şekilde reklam alacağınızı öğreneceğiniz bir kaynağınız olsa tek seferlik kazançlar yerine sürekli bir gelir döngüsü oluşturmayı istemez miydiniz?

Bu kaynağa biraz sonra ulaşacaksınız lütfen sabredin!

Yazıtor starter, sizin gibi evde kendi yazdıkları makaleleri nasıl paraya dönüştüreceklerini anlatan en iyi kaynaklardan biri. Sözü çok fazla uzatmadan özelliklerinden bahsedelim:

 Yazitör STARTER Neler içeriyor;
Yazitör STARTER (Yazı Yazarak Para Kazanmak isteyenler için Eğitim Seti) edindiğiniz zaman bu bilgilere sahip olacaksınız
* 44 Sayfa Yeni Başlayanlar için digital Döküman
* Adım Adım Yazitörlük nasıl olunur anlatımı ve uygulamaları
*Site açımı,reklamlar-reklam yerleşimi
* Kolay basit anlaşılır anlatım diliyle sunum
* Videolu Anlatımlar
* Taktikler
* Sürpriz BONUSLAR + Süper Bonus
*Ücretsiz güncellemeler
*Anında para kazanmaya başlayabileceğiniz
ekstra bir kazanç sistemi – Yeni Bonus
* Ve daha fazlası..
% 100 GARANTİYLE SİZ DE HEMEN BİR YAZITÖR SAHİBİ OLUN, BUGÜN KAZANMAYA BAŞLAYIN!

Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız hemen aşağıdaki butonu tıklayarak detaylı bilgiye ulaşın…

Bir önceki yazımız olan Ek İş İmkanları İstanbul başlıklı makalemizde ek iAY, ek iAY imkanA� ve ek iAY imkanlarA� istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,
Ek İş Pazarı - Evde Ek İş - Evlere Ek İş - EK İŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

AntiSpam|Robot Kontrolü: