evden çıkmadan para kazanmak

Evden Çıkmadan Para Kazanmak

      Yorum yok Evden Çıkmadan Para Kazanmak
Ek İş Pazarı Evde Ek İş İmkanları

Başlık kulağa biraz gerçek dışı geliyor biliyorum. Şimdi size bunun gerçekliğini anlatacağım.

Piaff a üye olup, kendime sipariş verdikten sonra, yavaş yavaş çevreme tanıtmaya başladım. Ancak 2 çocukla çok bir çevreniz olamıyor. O çocukları hazırlayıp, evden çıkmak bile daha çıkmadan yoruyor insanı.

Anladım ki, sadece kendi çevremle yapabileceğim bir iş değil bu. Ama aklımda hep bir soru vardı.

“Herkes yapıyorken ben niye yapamayım?” Başarmak icin emek vermek gerekir bunu biliyordum ama nerden başlamalıydım? İnsanin rakibi de kendisi olmalı.. Azimli ve sabırlıyımdır. piaff ek iş adına önce instagram hesabımı açtım her gün piaff, anıl ürünlerini paylaşıp ilgilenenlere işimi anlatıp teklif ettim. İlgilenen de oldu, sorup geçenlerde.İlgilenip bilgi isteyenlere, heyecanla bilgi verip işimi anlattım. ilk  üyelerimi instagramdan yapmaya başladım.. Bazende ürünleri begenip kendi üye olmak isteyenlerde oluyordu. Bir süre bu şekilde devam ettim calismaya. Keşfette büyük sayfalara yorumlar attım… Kişileri ekledim işimizi anlatan mesajlar attım. Sayfamı büyütüp daha cok kişiye ulaşmaya çalışıyordum. Daha sonra sevgili sponsorumun da teşviki ve desteğiyle facebook ta ilgili reklam gruplarında, kendi sayfamda günlük anıl ürünlerini paylaşıp reklam vermeye başladım. ilgi gören reklam paylaşımlarımdan hem üye ekleyip, hemde online satış yapmaya başladım. Böylelikle Türkiye nin her yerinden insanlara ulaşıp satış , üye yapıyorum.Üye yaptığım kişilere kendi bildiklerimi  ve üye yapıp ekip kurarak kazanç elde edebileceklerini anlatıyorum.Üye eklediğim kişilerde kendine alt üye ekliyor.Ekibimiz günden güne  büyüyor.Her gün piaff ailemize yeni arkadaşlar katılıyor. Evinden çıkmadan çalısıp, gelir elde etmek isteyen herkes, rahatlıkla yapabilir  benim gibi. Birlikte çalışıp hem kazanıp hemde kazandırıyoruz.

Piaff networking anıl ürünlerini hem kullanıyorum hemde kullanmaya teşvik ediyorum. Gittigim her yere katalogumu götürüyorum.Ürünleri tanıtip satış yapmanın yansıra üye olup indirimli fiyatlara alışveriş yapabileceklerini anlatıyorum.Hedeflerimin pesinden koşmaya devam ediyorum. Ve günden güne ekibim gibi hedeflerimde büyüyor. Ekip çalışması,fikir alışverişinde bulunmak network sisteminde önemlidir.Öğrenmeye açık olmak lazım. Beni en güzel şekilde yönlendirip işi öğreten sponsoruma ve piaff networking’e teşekkür ediyorum.

PiaffNetworking Temsilcisi
Emine Aksakal

Bu Başarı Hikayesine Sahip Emine Aksakal’ın Piaff İş Ekibine Ücretsiz Katılmak İçin
Burayı Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir